Аксесуари до покрівлі

Види аксесуарів для покрівлі

Дах – це поняття, яке включає в себе цілу систему різних елементів. Дах – не просто покриття (металеве, м’яке, шиферне) – це в першу чергу зовнішня захист будинку, захист, яка повинна бути надійною і якісною.

Крім супутніх покрівельних комплектуючих, в даний час широко використовуються всілякі додаткові елементи: ковзани, Антенні виходи, труби вентиляційні, сходи покрівельні, флюгери, ущільнювачі гумові, воронки водоприймальні, фітинги водостічні (для плоских дахів), фарби з полімерним покриттям, кріплення для теплової ізоляції і гідроізоляції, снігозатримувачі.

Призначення ЦИХ елементів – захистити дах. Вони захищають від протікань, від накопичення вологи і попадання снігу під покрівлю. Вони надають закінчений вид будь-якому даху.

Якісно виконані отвори для вентиляційних труб, для димоходу, для мансардних вікон забезпечують хороший стан під покрівлею. Правильно підібрані ізоляція, гумові ущільнювачі і прохідні елементи забезпечують герметичність і перешкоджають потрапляння під дах комах, вологи, а також птахів. На димоходи встановлюють спеціальні парасольки для захисту від попадання опадів, а в покрівлі димоходи ізолюють спеціальними матеріалами.

Різновиди покрівельних аксесуарів:

  • Воронки покрівельні служать для збору і відводу дощових і талих вод.
  • Сходи покрівельні призначені для зручного та безпечного пересування по поверхні даху. Також використовуються огорожі покрівельні для захисту від падіння з даху.
  • Антенні виходи герметизують прохід антен через покрівлю. Для герметизації отворів в металевій покрівлі застосовують ущільнювачі гумові.
  • Ковзани покрівельні призначені для створення під дахом вентиляції і захисту від води, снігу, і попадання птахів під дах.
  • Снігозатримувачі служать для плавного сходження снігу і виключення падіння його важких пластів з покрівлі.
  • Флюгер є прикрасою покрівлі, що вказує, при установці на даху в найвищій точці і правильної балансуванню, напрямок вітру.
  • Водостічні фітинги служать для відводу води з плоских дахів в осінньо-весняний сезон і мають форму воронок.

Для зафарбовування недоліків в даху або зміни її кольору використовують фарби з полімерним покриттям. Ці фарбувальні матеріали пройшли випробування часом. Також дах, покритий полімерною фарбою, стає міцнішим.

Міцність і надійність будь-якого даху визначається масою деталей, які продовжують термін служби покриття і приміщення (виступи, шви, западини на даху, правильно оброблені, захистять її від швидкого зносу і протікання).

Потрібна професійна консультація?

Чи є якісь запитання? Ми готові допомогти!